Meeskond

Kristiin Agasild

Kristiin on õppinud nii ärijuhtimist (Concordia Ülikoolis) kui pedagoogikat (Tallinna Ülikoolis). Teda huvitab väga psüholoogia, teater, kunst, maalimine, tantsimine ja looduses matkamine. Enne meiega liitumist oli Kristiin 12 aastat armastatud õpetaja. Chocolalas on ta aga alati särav müügijuht.

Inessa-Agnetha Malk

Inessa oli meie esimene töötaja (tänaseks tootmisjuht) ja paljude Chocolala toodete autor ning kunstiline juht. Esimene tööaasta möödus väikeses korteris, kus me oma kõige varasemaid tooteid katsetasime. Klientide lemmik šampanjakomm on just Inessa välja mõeldud selles samas Lembitu tn. korteris. Ning juba 5 aastat hiljem, 2019. aastal, võitsid Inessa kommid Chocolate Awards maailmameistri võistlustel II ja III koha. Inessa on asendamatu.

Youssef Laban

Youssef on Chocolala üks asutajatest ja Kristi abikaasa. Youssefil on inseneri haridus Prantsusmaalt ja ta on töötanud 25 aastat erinevates riikides panganduses juhina. Mis teeb mehest hea mehe? Ikka see kui ta aitab oma naist :). Ja nii aitabki Youssef iga päev Kristit ja koos nad juhivad Chocolalat.

Kristi Lehtis

2013. aastal oli Kristil valida, kas töötada edasi Inglismaa advokaadibüroos M&A advokaadina, tehes teinekord 24-36h tööpäevi, või pigem kasvatada oma 2 aastast last ja luua ise endale sobiv töökeskkond. Valik oli lihtne ja nii sündiski Chocolala ning soov pakkuda inimestele õnne ja rõõmu läbi šokolaadi.

Helen Steuer

Helen on üks väega saare naine. Teda inspireerib muusika, loodus, jooga ja reisimine. Helen töötas enne Chocolalasse tulekut kondiitrina ning valmistas suursuguseid torte Heidi Pargi juures. Chocolalas on Helen üks juhtfiguure.

Krete Kauküla

Krete valdab suurepäraselt reaalaineid ja noorusele vaatamata teeb ta tihti kõigile teistele silmad ette oma teadmistega. Krete õpib Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas ning huvitub Korea keelest ja kultuurist. Chocolalas aitab Krete ehitada andmebaase ning suhelda klientidega.

Alla Pogosjan

Alla on alati rõõmus ja energiline. Ta on üles kasvatanud kolm andekat poega ja otsustanud peale seda šokolaadimeistri ametisse asuda. Alla on kondiitri haridusega ja armastab väga tantsida, reisida ja kõigile enda ümber rõõmu valmistada.

Liisi Pogosjan

Liisi on õppinud Tartu Ülikoolis matemaatikat ja talle meeldivad kõiksugu numbrite ja korraldusega seotud ülesanded. Tema hobideks on sudoku ja kokkamine. Chocolalas on Liisi üks juhtfiguure.

Marie Jõenurm

Marie on õppinud turundust ja töötabki Chocolalas turunduse ja müügi valdkonnas. Tema sooja naeratust on kindlasti märganud iga klient, kes poodi siseneb. Marie hobideks on raamatute lugemine, reisimine, looduses matkamine ja küpsetamine.